Ekonomi

Ünlü yazardan şaşırtan Bitcoin itirafı

Investing.com – Ünlü yatırımcı ve en çok satan finans kitaplarından biri olan “Zengin Baba Yoksul Baba” kitabının yazarı Robert Kiyosaki, “The Rich Dad Channel” YouTube kanalındaki son röportajında Bitcoinhakkında bir itirafta bulundu.

Röportaj sırasında Robert Kiyosaki, Bitcoin ve gümüşe yatırım tavsiyesini korurken, uzun süredir bahsettiği ABD doları için büyük ekonomik çöküş ve düşüş uyarısını bir kez daha dile getirdi.

Kiyosaki , röportaj sırasında bir itirafta bulunarak, kripto para piyasasının en büyük varlığı hakkında pek bir bilgisinin olmadığını söyledi. Bitcoin’in başarısına olan inancını, kripto varlığa yatırım yapan “çok akıllı insanlara” bağladı. Ünlü yatırımcı, en popüler yatırım araçlarının her zaman altın, gümüş ve Bitcoin olduğunu söylerken, Bitcoin hakkında hiçbir şey bilmediğini ancak çok akıllı insanlara güvenerek erken aşamada Bitcoin’e yatırım yaptığı için mutlu olduğunu söyledi.

  • Yatırımlarınızı alışılmışın dışına çıkarın ve başarıya adım atın! InvestingPro, borsa verilerinden adil fiyatlara, sağlık durumu analizlerinden profesyonel grafiklere kadar her şeyi bir araya getiriyor. Özel planlarımızla %60’a varan indirimlerle başarılı bir finansal geleceğin kapılarını açın. 2 yıllık abonelik için INVTROZEL2 koduyla avantajlardan hızla yararlanın. 31 Ocak’ta sona erecek bu fırsatı kaçırmayın! KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ.

Kiyosaki’nin YouTube programına katılan diğer yorumcular, altın gibi daha klasik yatırım araçlarına daha sıcak baktıklarını ancak Bitcoin’in bir yatırım aracı olarak henüz test aşamasında olduğuna inandıklarını söyledi. Ayrıca yorumcular, Bitcoin’in bir yatırım portföyüne dahil edilmesinin fayda sağlayabileceğini kabul ederek, genç neslin yatırım aracı olma yolunda önemli bir ilerleme kaydettiğini kabul etti.

Kiyosaki Bitcoin yerini koruyor

Robert Kiyosaki daha önceki yorumlarında Bitcoin’e desteğini defalarca dile getirirken, bir yorumunda dünya ekonomisinin çökmesi halinde en büyük kripto para biriminin 1 milyon dolara çıkabileceği argümanını ortaya atmıştı. Daha sonra bu argümanı biraz yumuşatan Kiyosaki, yine de Bitcoin’in ödül yarıya indirildiDaha sonra değerli bir varlık kazancına giden yolda olabileceğini tahmin etti.

Borsa bilgileri, adil fiyat, sağlık durumu ve profesyonel grafikler başta olmak üzere, yatırımlarınızdan yararlanmanıza yardımcı olacak tüm araçlara InvestingPro ile erişin! InvestingPro’yu seçtiğiniz plana göre %60’a varan indirimle almak için indirim kuponlarımızı kullanabilirsiniz. Yıllık abonelik için INVTROZEL1A kodunu kullanabilirsiniz. 31 Ocak tarihine kadar geçerlidir. KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ.

elmaliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu