Haber

AK Parti Kadın Kolları depremzedeler için mutfak seti kampanyası başlattı

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları, Kahramanmaraş’ta depremden etkilenenler için “Sıcak Sofralar Yeniden Mutfak Takımı Kampanyası” başlattı.

Partiden yapılan açıklamada, depremin ilk anından itibaren kadın ve çocukların ihtiyaçlarının tespiti ve temini için bölgedeki kadın kollarının seferber edildiği belirtildi.

Açıklamada, saha çalışmalarında diğer ihtiyaçların yanı sıra mutfak malzemelerine de ihtiyaç olduğunun belirlendiği ve bu doğrultuda Genel Merkez Kadın Kolu olarak “Sıcak Sofralar Mutfak Setini Yeniden Kurma Kampanyası” başlatıldığı belirtildi. Türkiye genelindeki il ve ilçe teşkilatlarını kapsayan Şube Başkanlığı.

Örgüt üyelerinin en az bir set ile kampanyaya katılmasının planlandığı belirtilirken, mutfak setinde tencere, tava, çaydanlık, tabak, tas, bardak, çatal, kaşık, saklama kapları, ekmek bıçağı ve mutfak eşyalarının yer alacağı bildirildi. masa örtüleri.

AKP Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, kadın kolları olarak zaman içinde oluşacak ihtiyaçlar doğrultusunda faaliyetlerini çeşitlendirmeye devam edeceklerini belirterek, “Depremin yaralarını hep birlikte saracağız. İl ve ilçe olarak birlikte saracağız. Türkiye’deki kuruluşlar olarak sürekli sahadayız ve depremden etkilenen vatandaşlarımızla yalnız değiliz, bırakmayacağız.” ifadesini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu