Teknoloji

Youthall, “Cyber Security Career Summit” İle Sektörün Öncülerini Gençlerle Buluşturacak

Siber güvenlikte meslek imkanları hakkında merak edilen her şey bu zirvede!

Gençlerin meslek platformu Youthall tarafından bu yıl 5.si düzenlenen “Cyber Security Career Summit”, 18 Kasım Cuma günü dijital olarak gerçekleştirilecek. Türkiye genelinde siber güvenlik alanında yapılan “ilk kariyer etkinliği” olma özelliği taşıyan dorukta siber güvenlik hakkında tüm merak edilenler, dalın önde gelen temsilcileri tarafından anlatılacak.

Youthall tarafından 18 Kasım’da dijital olarak gerçekleştirilecek “Cyber Security Career Summit”, siber güvenlik kesiminin önde gelen temsilcilerini 5. sefer gençlerle buluşturacak. Gençlerin siber güvenlik hakkında dalın öncü aktörlerinden meslek amaçlarına dair değerli ipuçları, bilgi ve ilham alması amaçlanan aktifliğe iştirak fiyatsız olacak.

Zirveye, Türkiye’nin en yeterli şirketlerinden yöneticilerle birlikte siber güvenlik alanında ufkunu genişletmeyi, bu sayede iş dünyasında bir adım önde olmayı hedefleyen 3. ve 4. sınıf mühendislik & beşeri bilimler alanlarında tahsiline devam eden üniversite öğrencileri ile yüksek lisans öğrencilerinin yanı sıra bu alanda çalışmaya ve öğrenmeye istekli herkes başvurabiliyor.

Tüm gün sürecek dorukta; ADEO İnsan Kaynakları Yöneticisi Zeynep Terim ile Siber Güvenlik Tahlilleri Müdürü Cihan Çelik, Berqnet Genel Müdürü Hakan Hintoğlu, Garanti BBVA Teknoloji Tehdit İdaresi Müdürü Burak Altun ile Güvenlik Tahlilleri Müdürü Canberk Doğan, Intertech Siber Hadise İdaresi Grup Başkanı Hüseyin Melih Soykan, Netsmart Siber Güvenlik Tahlilleri Kadro Önderi Eda Demir, Siber Güvenlik Tahlilleri Mühendisi Sergen Yanmış, İnsan Kaynakları Yöneticisi Tuğba Aydın Büyükavcu ile Pazarlama ve İrtibat Uzmanı Gülsu Eskiyenentürk, Tüpraş Siber Atak İzleme ve Savunma Kıdemli Danışmanı Ahmet Han, Yapı Kredi Teknoloji Data ve Uç Nokta Güvenliği Müdürü Serkan Kırkkulaç gençlerle tecrübelerini paylaşarak hem bölüm hem de iş hayatına ait tekliflerde bulunacak.

Cyber Security Career Summit – Youthall web sitesinden 17 Kasım’a kadar kayıt yapılabilecek olan dorukta iştirakçilerine aktiflik sonrası e-sertifika gönderilecek. Ayrıyeten, sitede belirtilen şartlar çerçevesinde 2 iştirakçiye da çekiliş sonucunda ikram verilecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu