Yaşam

Torbalı’da Sevgililer Günü’ne özel konser

Torbalı Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel akustik konser düzenleyecek. Torbalı’nın yetiştirdiği Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Erdal Toprak, orkestrasıyla ilk kez sahneye çıkacak.

Erdal Toprak Torbalı’da konser verecek

Torbalı Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel akustik konser düzenleyecek. Torbalı’nın yetiştirdiği Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Erdal Toprak, orkestrasıyla ilk kez sahneye çıkacak. ‘Yağmurum Ol’ müziğiyle 150 milyondan fazla, ‘Cennet’ müziğiyle 50 milyonun üzerinde dinleme sayısına ulaşan, kendisine ilişkin söz ve müzikleriyle büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Erdal Toprak’ın akustik konseri 16 Şubat Cuma günü saat 20.30’da İsmail Uygur Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. O olacak. Öte yandan Bruda412 de konserde konuk sanatçı olarak yer alacak.

SÜRPRİZLERLE DOLU KONSER

Konser hazırlıklarını sürdüren Erdal Toprak, konser günü iki sürpriz yapacak. Toprak, Başrolünü Aile dizisi oyuncusunun paylaştığı yeni müziğinin klibi ilk kez bu konserde seyirciyle izleyecek, konser sırasında akustik video klibi de çekilecek. Doğum günü de 16 Şubat olan Erdal Toprak, “İlk akustik konserim için çok heyecanlıyım. Bu konser benim için çok özel. Üzerinde çok çalıştığımız yeni şarkımızın video klibi doğum günümde yayınlanacak ve bu konsere ait şarkılar akustik olarak ‘Youtube’ kanalımda yayınlanacak. “Konserimize tüm ilçe sakinlerimizi bekliyoruz” dedi.

BELEDİYEDEN DAVET

Torbalı Belediyesi ise konsere ilişkin şu paylaşımı yaptı: “Sevgililer Günü’ne özel bir ‘Akustik Halk Konseri’ düzenliyoruz.” Erdal Toprak & Orchestra’nın sahne alacağı konserde Bruda412 de konuk sanatçı olarak yer alacak. “Etkinliğimize tüm halkımız davetlidir.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

korkuteliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu