Haber

Aday lansman toplantısına Togg ile geldi

KONYA (İGFA) –AK Parti Konya İl Başkanlığı Selçuklu Kongre Merkezi’nin aday tanıtım programına AK Parti Konya Milletvekilleri Tahir Akyürek, Ziya Altunyaldız, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı yerli ve milli araç TOGG ile geldi.

Selçuklu Kongre Merkezi’nde düzenlenen AK Parti aday tanıtım programı öncesinde TOGG’u kullanan Önder Altay’a, AK Parti Konya Milletvekilleri Tahir Akyürek, Ziya Altunyaldiz ve AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı eşlik etti.

TOGG’u trafikte görünce büyük heyecan yaşayan vatandaşlar sevgi gösterdi.

Programın yapılacağı Selçuklu Kongre Merkezi girişinde basın mensuplarıyla duygularını paylaşan Tahir Akyürek, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a teşekkür etti. Akyürek, “Bu Türkiye’nin nereden geldiğini gösteriyor. Size iyi şanslar diliyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ederiz. Cumhurbaşkanımızın vizyonu, kararlılığı, duruşu ve takibi bu sonucu ortaya koydu. Eserlerimizle ve ülkemizle gurur duyuyoruz. TOGG ile de gurur duyuyoruz” dedi.

“DEVRİMCİ ARABADAN DEVRİMCİ ARABAYA”

AK Parti Konya Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Ziya Altunyaldız, “Kampanyamıza; Türkiye’nin arabası, Cumhurbaşkanımızın deyimiyle ‘yeni lige yolculuk’, ‘devrimin arabasından devrin arabasına’ ve aslında akıllı cihaz alarak, ülkemizin otomobili haline getirmekle başlayacağız. 60 yıllık hayal gerçek oldu Türk Yüzyılı’nın inşasında kıymetli parametrelerden biri de akıllı cihaz TOGG. Ülkemize hayırlı olsun. İnşallah Cumhurbaşkanımızın liderliğinde yeni inşa süreçleriyle Türk Yüzyılını Türkiye’ye sunmaya devam edeceğiz.”

“Beyimize TEŞEKKÜR EDERİZ. BÖYLE BİR VİZYON ÇİZDİĞİ İÇİN BAŞKANIM”

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya için değerli bir gün olduğunu belirterek, Türkiye’nin gururu TOGG ile aday tanıtım toplantısına gelme fırsatı bulduklarını söyledi. Türkiye’nin geldiği noktayı gösteren değerli dönüm noktalarından biri olduğunu kaydeden Önder Altay, “Cumhurbaşkanımıza böyle bir vizyon çizdiği için teşekkür ediyoruz. Bir yandan vatandaşlarımızdan büyük bir sevgi gösterisi oldu. Ben de çok mutlu oldum. Ülkemizin gururu TOGG şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun. Umarım sizleri daha sık yollarda görürüz” dedi.

elmadag-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu